https://www.high-endrolex.com/6

Oferta - bukiety i wiązanki, dekoracje ślubne i weselne, florystyka żałobna

Oferta naszej kwiaciarni

Bukiety i wiązanki na każdą okazję, kompozycje kwiatowe

Bukiety to w dzisiejszych czasach jeden z najpopularniejszych podarunków. Piękno, a zarazem prostota kwiatów potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów. Podaruj bliskiej osobie bukiet, a na jej twarzy na pewno pojawi się uśmiech. W ofercie Kwiaciarni Storczyk znajdą Państwo bukiety na różnego rodzaju okazje: zaręczyny, ślub, urodziny, przeprosiny oraz wiele innych.

 

szczegóły oferty »

 

Dekoracje weselne, dekoracje samochodów, sal i kościołów

Ślub i wesele to dla wielu z nas magiczne i wyjątkowe wydarzenie w naszym życiu. Zależy nam wtedy na tym, aby wszystko było "zapięte na ostatni guzik". Kwiaciarnia Storczyk zajmuje się profesjonalnym dekorowaniem sal, dekoracją samochodu weselnego oraz kościołów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

 

szczegóły oferty »

 

Florystyka żałobna

Bliskich zmarłych możemy zawsze wspominać oraz odwiedzać na ich grobach. Chcąc uczcić ich pamięć, przynosimy różnego rodzaju wieńce czy bukiety nagrobkowe. W ofercie Kwiaciarni Storczyk znajdą Państwo wszelkiego rodzaju kompozycje kwiatowe - zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych. Bukiety, wieńce żałobne, palmy - to wszystko można znaleźć w naszej kwiaciarni. Na życzenie układamy kompozycje z wybranych przez klienta kwiatów.

 

szczegóły oferty »

 

wykonanie:

elegant style is the characteristics of swiss continue reading this.

https://www.high-endrolex.com/6